Adressen

Voorzitter(voorzitter@mcmios93.nl)

  • Henk Loois, Kruirad 41, 9697 ME Blijham, tel. 0597 – 561983

Secretaris(secretaris@mcmios93.nl)

    Funtie vacant; waarnemend.
  • Henk Loois, Kruirad 41, 9697 ME, Blijham, tel. 0597 – 561983

Penningmeester (penningmeester@mcmios93.nl)

Functie vacant; waarnemend.
  • Albert Kupers, Lutjeloosterweg 4, 9697 VB, Blijham
    Rek.nr.: NL29 RABO 0306 6430 14 t.a.v. MC Mios ‘93 te Blijham

Ledenadministratie(ledenadministratie@mcmios93.nl)

  • Albert Kupers, Lutjeloosterweg 4, 9697 VB, Blijham, tel. 0597 – 562490.

Bestuurslid

  • Arie de Boer, Blijhamsterweg 10, 9672 AA, Winschoten

Contactpersoon LOOT

  • Henk Loois, Kruirad 41, 9697 ME, Blijham, tel. 0597 – 561983

Toercommissie (toercommissie@mcmios93.nl)

  • Jaap Duit, H. Westerstraat 46, 9665 AM, Oude Pekela, tel. 06 – 42 48 96 83
  • René Hoesen, Burg. v. Bakkeneslaan 18, 9665 GX, Oude Pekela, tel. 06-14 65 01 78
  • Roelf Hummel, Thorbeckelaan 58, 9665 CE, Oude Pekela, tel. 0597 – 613647
  • Rudolf Meijer, Paulus Potterlaan 9, 9663 BV, Nieuwe Pekela, tel. 06-42 20 01 33
Redactie (redactie@mcmios93.nl)

  • Debbie de Boer, A. Reijndersstraat B 205, 9663 PM, Nieuwe Pekela, 0597 – 614358
  • Marga Duit, H. Westerstraat 46, 9665 AM, Oude Pekela, tel. 06 – 18 49 01 76
  • René Hoesen, Burg. v. Bakkeneslaan 18, 9665 GX, Oude Pekela, tel. 06-14 65 01 78

Voor algemene informatie kun je een e-mail sturen naar ons info adres (info@mcmios93.nl)

Motorrijden is onze sport